Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
 

Penzion Slunicko / ubytovanie Rokytnice nad Jizerou Vítajte

Penzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko
Rokytnice nad Jizerou Sluníčko ubytovanie penzión :
Rodinný penzión Slniečko sa nachádza v Krkonošiach v horskom mestečku najvyšších hôr Českej republiky Rokytnice nad Jizerou, v meste s čarovnou dominantou Lysé hory a Kotle. Penzión Sluníčko je v blízkosti turistických trás na Dvoračky, pramene Labe, Huťský vodopád a mnoho ďalších, ktoré sa dajú v zime využiť na lyžiach a v lete na bicykli alebo pešo.

Sluníčko penzión Rokytnice nad Jizerou ubytovanie :
Penzión Slniečko má prichystané kvalitné ubytovanie v piatich pekne zariadených a moderných štvorposteľových izbách, súčasťou ktorých je vlastné sociálne zariadenie (sprcha) a TV so satelitným príjmom. V cene za komfortné ubytovanie sú už zahrnuté bohaté raňajky, ktoré sa podávajú v štýlovej reštaurácii, ktorá je samozrejmou súčasťou penziónu.

Ubytovanie Sluníčko Rokytnice nad Jizerou penzión reštaurácia :
Štýlový penzión Slniečko ponúka stravovanie v príjemnej reštaurácii s kapacitou 28 miest na sedenie a s barom, ktorý je otvorený podľa požiadaviek hostí. Štýlová reštaurácia Slniečko disponuje TV so SAT a bohatým jedálnym lístkom, ktorý ponúka široký výber jedál českej a zahraničnej kuchyne, vrátane denného menu, špecialít miestneho šéfkuchára a minutiek. Samozrejmosťou je možnosť dokúpenia polpenzie a plnej penzie a veľký výber alkoholických, nealkoholických, teplých a studených nápojov. Pre najmenších návštevníkov penziónu Slniečko sú pripravené poháre a iné sladké maškrty.

Penzión Sluníčko ubytovanie Rokytnice nad Jizerou služby :
Súčasťou penzióna Slniečko je súkromné parkovisko, ktoré je hosťom plne k dispozícii. Pri pobyte v letných mesiacoch sa ponúka príjemné posedenie na letnej terase, alebo kúpanie vo vonkajšom bazéne. Pre milovníkov letných pobytov sú k dispozícii cyklotrasy a turistické chodníky, okolie penziónu Slniečko je plné lesov, ktoré určite ocenia milovníci hubárčenia či zberu čučoriedok. Pre milovníkov zimných pobytov sa ponúka lyžiarsky vlek vzdialený iba 20m od penziónu, ski areál Horní Domky vzdialený 500m a s možnosťou nočného lyžovania na 100m vzdialenom lyžiarskom vleku. Autobusová zastávka sa nachádza 50m od štýlového penziónu Slniečko, ktorého dvere sú otvorené aj domácim miláčikom.
Penzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - hotel má reštauráciuPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - k dispozícii letná terasaPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - krytý bazén v hoteliPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Rokytnice nad Jizerou Slunicko - Izby s vlastnou toaletou